Kurumsal

Hakkımızda

Temte Elektrik ismini; Türkiye’nin Elazığ şehrinin Temte köyünden almaktadır. Şirket kurucusu Fikri ERDOĞAN’ın 1984 yılında şahıs firması olarak sektörde faaliyetlerine başlamasının ardından 2005 yılında bünyesine elektrik-elektronik mühendisi dahil ederek iki ortaklı olarak Ankara’da kurulmuştur.

Geçmişten Gelen tecrübesiyle kısa zamanda büyük işlere imza atmayı başaran firmamızın faaliyetleri arasında AG-OG Altyapı, Elektrik Kuvvetli ve Zayıf Akım İç Tesisatı, Telekom Altyapı, Uydu Altyapı, Şehir Şebekeleri yer almaktadır.

Sektörde kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik anlayışıyla hizmet veren firmamız teslim ettiği her işte takdir toplamıştır. Otuz yıllık bilgi, deneyim ve tecrübeye sahip personelimizle; çalıştığımız firmalara üst kalitede hizmet vermekteyiz.

Firmamız, teknolojiyi yakından takip eden idari personel ve profesyonel kadrosuyla geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, insanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak.

Vizyonumuz

Her kesime aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden,verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın kuruluş olmak.

Temte Elektrik, otuz yıldan günümüze sektörde elde ettiği tecrübeleri projelerine aktarmaktadır. Temte Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı, kaliteli ve fark yaratır biçimde cevap verebiliyor olmamız her geçen gün daha da büyümemizi sağlayan en önemli faktör olmuştur. Temte Elektrik, AG-OG Altyapı, Kuvvetli Akım Elektrik Tesisatı, Zayıf Akım Elektrik Tesisatı, Telekom Altyapı, Uydu Altyapı, Şehir Şebekeleri, Güneş Enerjisi İmalatı alanlarında her geçen gün yenisini eklediği referanslarla, profesyonel teknik ekibiyle tecrübesini ve kalitesini ortaya koyarak hızlı bir büyüme içerisine girmiştir. Temte Elektrik, ihtiyacınız olan tüm teknoloji sistemlerini gerçek hizmet kalitesi ile satın alacağınız en önemli adres olmuştur ve olmaya devam edecektir.

0+
Çalışan Sayısı
0
Tamamlanan Proje
0
Devam Eden Proje
0+
Yıl Tecrübe

Temte Destek Ekibi!

Bize Hangi Konu Hakkında Bilgi Alacağınızı Söyleyin, Size Özel Destek Verelim!